Ζωντανή ενημέρωση τελικών φάσεων

Posted on Posted in Uncategorized

Τελική φάση ατομικού πρωταθλήματος
Διασυλλογικό πρωτάθλημα

10:41 μ.μ., Τελικός: Σκριμπώνη – Καραμπινάς 11-25 (25). Πρωταθλητής Ελλάδας 2017 ο Ανδρέας Καραμπινάς!

9:22 μ.μ., Τελικός: Σκριμπώνη – Καραμπινάς 10-17 (25).

6:57 μ.μ., Τελικός: Σκριμπώνη – Καραμπινάς 6-15 (25).

6:57 μ.μ., Τελικός: Σκριμπώνη – Καραμπινάς 2-8 (25).

5:54 μ.μ., Έναρξη Τελικού Σκριμπώνη – Καραμπινάς (25 πόντοι).

4:41 μ.μ., Ημιτελικά: Γιαννούλης – Καραμπινάς 22-23 (23).

3:24 π.μ., Ημιτελικά: Πασιαλής – Σκριμπώνη 14-23 (23) και Γιαννούλης – Καραμπινάς 18-17 (23).

1:30 π.μ., Ημιτελικά: Πασιαλής – Σκριμπώνη 12-12 (23) και Γιαννούλης – Καραμπινάς 11-8 (23).

11:38 π.μ., Ημιτελικά: Πασιαλής – Σκριμπώνη 1-4 (23) και Γιαννούλης – Καραμπινάς 3-3 (23).

12:32 μ.μ., Προημιτελικά: Σταρίδας – Καραμπινάς 20-21 (21) και Γρούτσος – Πασιαλής 14-21 (21).

11:50 μ.μ., Προημιτελικά: Σκριμπώνη – Λωρίδας 21-17 (21), Σταρίδας – Καραμπινάς 18-18 (21) και Γρούτσος – Πασιαλής 11-18 (21).

10:59 μ.μ., Προημιτελικά: Σκριμπώνη – Λωρίδας 18-13 (21), Σταρίδας – Καραμπινάς 15-14 (21), Γιαννούλης – Χαρακλιάς 21-16 (21) και Γρούτσος – Πασιαλής 5-14 (21).

10:30 μ.μ., Προημιτελικά: Σκριμπώνη – Λωρίδας 18-9 (21), Σταρίδας – Καραμπινάς 11-10 (21), Γιαννούλης – Χαρακλιάς 17-14 (21) και Γρούτσος – Πασιαλής 5-10 (21).

9:35 μ.μ., Προημιτελικά: Σκριμπώνη – Λωρίδας 16-8 (21), Σταρίδας – Καραμπινάς 5-5 (21), Γιαννούλης – Χαρακλιάς 15-9 (21) και Γρούτσος – Πασιαλής 2-0 (21).

8:53 μ.μ., Γύρος των 16: Γρούτσος – Προυκάκης 19-12.
Στα Προημιτελικά: Σκριμπώνη – Λωρίδας 12-4 (21), Σταρίδας – Καραμπινάς 1-0 (21) και Γιαννούλης – Χαρακλιάς 10-8 (21).

8:00 μ.μ., Γύρος των 16: Καραμπινάς – Αυδής 19-7.

6:44 μ.μ., Τελική βαθμολογία στο Διασυλλογικό: 1) ΟΠΑΧ 2) ΣΑΚΑ 3) Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon 4) ΣΑΤΟΚ 5) ΟΑΜ Λάρισας

6:41 μ.μ., Γύρος των 16: Χαρακλιάς – Παππάς 19-7.

6:35 μ.μ, 5ος γύρος Διασυλλογικού, Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon – ΟΑΜ Λάρισας 3-2, ΟΠΑ Χολαργού – ΣΑΤΟ Καρδίτσας 3-2.

6:10 μ.μ., Γύρος των 16: Σκριμπώνη – Μανωλιός 19-5.

6:10 μ.μ., 4ος γύρος Διασυλλογικού, ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών – ΟΑΜ Λάρισας 4-1, Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon – ΣΑΤΟ Καρδίτσας 3-2.

12:54 μ.μ., 3ος γύρος Διασυλλογικού, ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών – Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon 4-1 ΟΠΑΧ – ΟΑΜ Λάρισας 3-1.

12:54 μ.μ., Γύρος των 32: Χαρακλιάς – Δημητρακόπολους 17-8.

1:19 π.μ., 2ος γύρος Διασυλλογικού, ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών – ΣΑΤΟ Καρδίτσας 4-1.

12:45 π.μ., 2ος γύρος Διασυλλογικού, ΟΠΑΧ – Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon 5-0.

12:28 π.μ., Τελικός Κυπέλλου: Πασιαλής – Σταρίδας 21-20 (21) Ο Πασιαλής Κυπελλούχος 2017!

11:34 μ.μ., Τελικός Κυπέλλου: Πασιαλής – Σταρίδας 19-19 (21)

11:26 μ.μ., Τελικός Κυπέλλου: Πασιαλής – Σταρίδας 15-19(21)

11:10 μ.μ., Τελικός Κυπέλλου: Πασιαλής – Σταρίδας 15-13 (21)

11:09 μ.μ. 1ος Γύρος Διασυλλογικού: ΣΑΤΟ Καρδίτσας – ΟΑΜ Λάρισας 4-1, ΟΠΑ Χολαργού – ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 3-2

10:07 μ.μ., Τελικός Κυπέλλου: Πασιαλής – Σταρίδας 10-7 (21)

9:43 μ.μ., Τελικός Κυπέλλου: Πασιαλής – Σταρίδας 8-4 (21)

9:28 μ.μ., Τελικός Κυπέλλου: Πασιαλής – Σταρίδας 2-4 (21)